Schody kręcone

Kowarts - Schody kręconeW miejscach gdzie niezbędne jest połączenie dwóch kondygnacji schodami, mamy szeroki wachlarz możliwości. Schody, jako centralny element korytarza, czy też innego pomieszczenia, to ciekawy pomysł, który na pewno sprawdzi się i będzie wyglądał bardzo efektownie. Co jeśli posiadamy jednak znacznie mniej przestrzeni? Idealnym rozwiązaniem do małych, dwupoziomowych domów i mieszkań, czy też strychów oraz antresol są schody kręcone.

Zajmują one o wiele mniej miejsca, a ich zastosowanie wnosi do pomieszczenia urok, wdzięk oraz funkcjonalność. Są one bardzo oryginalną konstrukcją, dodającą charakteru i coraz częściej można je spotkać w wielu miejscach. Schody w takiej formie polecamy osobom ceniącym wygodę, praktyczność i nowoczesny design.

Schody kręcone to zazwyczaj kluczowy element we wnętrzu, dlatego ważny jest każdy szczegół wykonania, ponieważ to one przykuwają uwagę i mają wpływ na całościowy efekt. Nasz zakład wykonuje schody kręcone na indywidualne zamówienie – dostosowane do potrzeb, możliwości i oczekiwań klienta jak również dopasowane do stylistyki wnętrza. Oferujemy różnorodność wzorów, kolorów i materiałów (np. stal, aluminium, cięte szkło). Możliwe jest również łączenie kilku i tworzenie niepowtarzalnych motywów.

Schody mogą być utrzymane zarówno w stylu minimalistycznym, klasycznym jak i niestandardowym. Wszystko zależy od balustrady, która może być bardzo jednolita i prosta lub też niezwykle oryginalna i ozdobna. Stopnie schodów wykonujemy w kształcie trójkątów, trapezów bądź półokręgów, w szerokiej gamie kolorów oraz z różnych materiałów. Całość konstrukcji jest stabilna i trwała, ponieważ oparta jest na solidnym słupie usytuowanym w jej centralnym punkcie i odpowiednio przymocowanym. Wszystkie schody naszego autorstwa posiadają wymagane certyfikaty bezpieczeństwa, są trwałe spełniają swoją funkcje przez wiele lat. Ze swej strony zapewniamy profesjonalny projekt, wycenę, montaż a także pomoc techniczną i merytoryczną.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i współpracy.

<<< Powrót