Szanowni Państwo

Jesteśmy zakładem kowalsko - ślusarskim ze 100-letnią tradycją. Od ponad 100 lat nasz zakład wykonuje z metalu różnorodne formy o bardzo szerokim zastosowaniu. W naszej ofercie znajdą państwo różnego rodzaju balustrady kute wewnętrzne jak i zewnętrzne, oraz balustrady nierdzewne, przystosowane specjalnie do umieszczenia ich na balkonie czy tarasie. Ponadto wykonujemy również schody kręcone – idealne do wielopoziomowych mieszkań i domów, poręcze, jak również drzwi i bramy.

W swojej ofercie posiadamy również ogrodzenia kute dopasowane na wymiar oraz w połączeniu z innymi elementami. Ponadto możemy zaoferować także różnego rodzaju zadaszenia jak i kute kraty lub inne konstrukcje stalowe.

Wykonanie kutego łóżka z ozdobnym stalowym wezgłowiem, również nie stanowi dla nas problemu. Realizujemy pomysły naszych klientów, chętnie tworzymy rzeczy niebanalne, w pełni korzystając z własnych umiejętności i starannie dobranych materiałów.

Zapraszamy do zapoznania się galerią, gdzie mogą zobaczyć poszczególne projekty jakie mieliśmy przyjemność do tej pory realizować.

Oferujemy również usługi z zakresu projektowania ogrodów - zapraszamy na ogrody.kowarts.pl. Tam uzyskacie Państwo więcej informacji.

Więcej w ofercie

balustrady kute | balustrady nierdzewne | schody kręcone | ogrodzenia kute