Balustrady nierdzewne

Kowarts - Balustrady nierdzewneBalustrada to bardzo ważny element, który może spełniać funkcję zabezpieczającą jak również ozdobną. Jest niezbędna, jako ogrodzenie balkonu czy tarasu, oraz ochrona przed upadkiem lub też ułatwienie w poruszaniu się po schodach.

Wyróżnia się kilka form balustrad nierdzewnych. Najbardziej popularne są właśnie balustrady schodowe, balkonowe oraz przemysłowe. Ze swojej strony oferujemy Państwu balustrady wykonane zarówno z samej stali nierdzewnej, jak i z konstrukcji mieszanych – w połączeniu z dodatkowymi elementami drewnianymi lub szklanymi.

Stal nierdzewna ze względu na swoją odporność na korozję, jak również złe warunki atmosferyczne doskonale sprawdza się przy tworzeniu balustrad zewnętrznych. Jest to surowiec nie tylko trwały, ale również klasyczny i uniwersalny. Są one świetnym rozwiązaniem, ponieważ są proste, funkcjonalne i pasują do budynków o różnej stylistyce. Ich estetyka, elegancja i atrakcyjne wzornictwo doskonale komponują się z niemal każdym wnętrzem.

Balustrady nierdzewne wewnętrzne swoim wyglądem są dostosowywane do reszty wystroju – tak, aby były jego idealnym dopełnieniem. Balustrady ze stali nierdzewnej sprawdzają się zarówno w przypadku domów prywatnych jak i fantastycznie pasują do budynków instytucji państwowych. Ponadto mają one jeszcze jedną istotną zaletę. Na tego rodzaju materiale nie widać zabrudzeń czy innych śladów użytkowania, co sprawia, że balustrady te są łatwe w czyszczeniu i nie wymagają dużego nakładu pracy czy środków aby prezentowały się nienagannie przez długi czas.

Charakteryzuje je, więc relatywnie niski koszt wykonania i późniejszego utrzymania. Balustrady nierdzewne naszego autorstwa spełniają wszystkie wymogi bezpieczeństwa, są funkcjonalne oraz zbudowane z najwyższej klasy materiałów. Dokładamy wszelkich starań, aby tworzone przez nas projekty w stu procentach spełniały wymagania naszych klientów. Były elementem nie tylko praktycznym, ale również estetycznym, przyciągającym uwagę i odzwierciedlającym naszą pasję i zaangażowanie.

Polecamy zapoznać się z wykonami do tej pory przez nas realizacjami, których zdjęcia znajdują się w galerii. Zapraszamy również do kontaktu – w celu omówienia szczegółów zlecenia. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

<<< Powrót