Balustrady kute

Kowarts - Balustrady kutePodobnie jak w przypadku balustrad nierdzewnych, balustrady kute również spełniają szereg praktycznych, jak i dekoracyjnych funkcji i mogą być wykorzystywane jako część schodów, tarasów czy też balkonów. Potrafią one ozdobić fasadę domu lub też być oryginalnym elementem wystroju wnętrza, tworząc użyteczne zabezpieczenie przy schodach. Odmienny jest z pewnością materiał, z jakiego są one zrobione, jak również zazwyczaj ich ogólna stylistyka i wygląd.

Trwały surowiec, z jakiego mogą być wykonane znajdzie zastosowanie zarówno w balustradach wewnętrznych jak i zewnętrznych. Ponieważ dobór poszczególnych elementów jest indywidualny, balustrada kuta może być bardziej fantazyjna, jak również bardziej oszczędna w swej formie, przez co pasować będzie do wnętrz klasycznych, a nawet tych o bardziej nowoczesnym wystroju. Wykorzystując rozgrzany metal możemy uformować z niego dowolne kształty, proste lub bardziej finezyjne. W takiej balustradzie mogą znaleźć się dodatkowo różnorodne detale takie jak na przykład liście czy kwiaty.

Barwę i odcień tworzywa również mogą Państwo wybrać samodzielnie i dopasować do ogólnego wyglądu pomieszczenia, odcienia drewna w przypadku schodów czy też koloru elewacji, jeśli mowa jest balkonie. Przy tworzeniu balustrad kutych używamy tylko najlepiej dobranych materiałów, doskonałej jakości aby spełnić najbardziej wygórowane wymagania i wykonać każde zamówienie dokładnie i solidnie. Wszystkie stworzone przez nas balustrady spełniają normy bezpieczeństwa, są stabilne, a przy odpowiednim użytkowaniu i pielęgnacji będą przez długi czas spełniać swoją rolę.

Jesteśmy otwarci na propozycje i z przyjemnością zrealizujemy każdy, nawet bardzo kreatywny i oryginalny pomysł. Z naszej strony zapewniamy profesjonalne doradztwo oraz projekt, wycenę i montaż.

Polecamy zapoznać się z wykonami do tej pory przez nas realizacjami, których zdjęcia znajdują się w galerii. Zapraszamy również do kontaktu – w celu omówienia szczegółów zlecenia. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

<<< Powrót